Najlepšie animované filmy roku 2024, ktoré budú tento rok kraľovať na plátnach kín!

Najlepšie animované filmy roku 2024, ktoré budú tento rok kraľovať na plátnach kín!
  • 03.04.2024
  • Lenka Biba Slovak

Animované filmy pre deti sú populárne už mnoho rokov. Tieto filmy často kombinujú zábavu, dobrodružstvo, vzdelávanie a emocionálne momenty, aby prilákali pozornosť mladých divákov. Animované filmy pre deti často ukazujú dôležité hodnoty ako priateľstvo, odvaha, rodina, tolerancia, ale aj aktivity, ktoré deti môžu zdokonaliť, ako je čítanie, pieseň či tancovanie.

Hoci sú animované filmy zamerané predovšetkým na deti, mnohokrát si získajú sympatie aj dospelých divákov. Tieto filmy môžu byť zábavným spôsobom ako stráviť čas so svojimi deťmi alebo si jednoducho pripomenúť svoje vlastné detstvo.

Deti animované filmy jednoducho milujú!

Deti milujú animované filmy z niekoľkých dôvodov. Po prvé, animované filmy majú často jasnú a jednoduchú príbehovú líniu, ktorá je pre deti ľahko pochopiteľná. Tiež sú väčšinou farebne a vizuálne atraktívne, čo zaujme malé deti a udrží ich pozornosť.

  • Okrem toho animované postavy môžu byť veľmi zábavné, veselé a často majú nadľudské schopnosti alebo sa ocitnú v rozprávkovom svete, ktorý deti fascinuje.
  • Animované filmy tiež dokážu preniesť dôležité životné hodnoty a naučiť deti rôzne užitočné lekcie prostredníctvom príbehov a postáv.
  • Animované filmy tiež umožňujú deťom vstúpiť do úplne nového sveta fantázie a dobrodružstva, čo je pre nich veľmi vzrušujúce.

Napokon, animované filmy vytvorené špeciálne pre deti sa zameriavajú na ich emocionálne potreby, záujmy a fantáziu, čo ich robí pre deti atraktívnymi a zábavnými.

Garfield

Kto by nemiloval tohto úžasného kocúra? Garfield, zavalitý kocúr s jedinečnou osobnosťou a vášňou pre lasagne, sa opäť pustí do nového dobrodružstva! Musí sa popasovať s neočakávanou výzvou, ktorá by mu mohla brániť v prístupe k jeho obľúbenému jedlu. Film ponúkne zábavu a humor, keď Garfield prežíva sériu zaujímavých a srdečných dobrodružstiev.

Premiéra: 24. máj 2024

Megamozog 2

Megamozog sa musí zas a znovu postaviť na stranu spravodlivosti, keď sa objaví nový nepriateľ – The Doom Syndicate. Svojou inteligenciou a nezvyčajnými metódami sa Megamozog pokúsi zachrániť mesto a ukázať, že aj z neho sa môže stať pravý hrdina! Film sľubuje humor, akciu a pohľad na transformáciu postavy zo zlého na dobrého.

Premiéra: 1. marec 2024

Kung Fu Panda 4

Po sa vracia do svojich ďalších dobrodružstiev, kde ho čakajú nové výzvy a odhalenia z jeho minulosti. Pri stretnutí s novým zloduchom sa podujme na cestu sebapoznávania a zdôrazní význam rodiny. Humor, akcia a cit, ktoré sú charakteristické pre tento príbeh, budú opäť v centre vašej pozornosti!

Premiéra: 8. marec 2024

Elio

Tento príbeh sleduje mladého chlapca, ktorý sa ocitne vo vesmíre, kde zisťuje, že zohráva dôležitú rolu v medziplanetárnom konflikte! S nádychom fantázie, humoru a dobrodružstva, tento príbeh nás zavedie do magických svetov a ponúkne nám lekcie o odvahe, priateľstve a sile rozmanitosti.

Premiéra: 13. jún 2024

Naruby 2

Nový film prináša pokračovanie dobrodružstiev Rileyných emócií, keďže sa musí vyrovnať s výzvami dospievania. Skúma nové emócie a situácie, ktorým čelí, a odhaľuje zložitosť emocionálneho vývoja s humorom a vrúcnosťou typickou pre filmy od Pixaru.

Premiéra: 14. jún 2024

Ak

Animovaný film „Ak“ preskúma silu predstavivosti a kreativity z pohľadu mladého chlapca, ktorý sa učí prijať svoj jedinečný talent. Film sa bude niesť v duchu magických momentov, ktoré nás pobavia a zároveň nás pripravia na zamyslenie nad tým, aká hodnota je v snoch a aké je dôležité byť verný sám sebe!

Premiéra: 17. máj 2024


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní