Do kín mieria animované Múmie a namiesto strachu prinášajú zábavu pre celú rodinu

Do kín mieria animované Múmie a namiesto strachu prinášajú zábavu pre celú rodinu

„Egypt – krajina záhad, intríg a bohatej histórie. Zo sveta živých do záhrobia. Svet múmií pod zemou...“ Týmito slovami začína trailer nového animovaného filmu a napriek desivému úvodu sa vôbec netreba báť – spomínané múmie sú celkom milé osobnosti, ktoré sa rady smejú, tancujú, zabávajú.. a budú sa musieť vydať na neočakávaný výlet.

Animák sleduje zábavné dobrodružstvá svojskej trojice egyptských múmií, ktorú tvorí princezná, bývalý kočiš a jeho mladší brat spolu s domácim maznáčikom, rozkošným krokodílom. Sériou nešťastných udalostí sa múmie dostanú z bezpečia svojho podzemného mesta až do dnešného Londýna a vydajú sa na bláznivú a veselú cestu pri hľadaní starého prsteňa kráľovskej rodiny, ktorý ukradol ambiciózny archeológ Lord Carnaby. Podarí a im zachrániť prsteň a naučiť sa v nesúrodej skupinke spolupracovať? Odpoveď sa dozvieme v kinách už o týždeň, na plátna sa Múmie dostanú 16. februára.

Pozri aj: Separačná úzkosť u detí: Ako sa prejavuje a ako ju prekonať?

Pôvodom španielsky animovaný film príde do slovenských kín s dabingom, na ktorom sa podieľalo viacero známych mien a hlasov. Tešiť sa môžeme na Maroša Baňasa, Matúša Krátkeho, Kristínu Turjanovú, Gabiku Dzuríkovú, Braňa Bystrianskeho, Oľgu Belešovú či Petra Rúfusa, ale úlohy si so svojimi mocnými hlasmi strihnú aj speváci Sisa SklovskáTitusz Tóbisz.

Rodinnú snímku plnú gagov, úsmevných dialógov a situácií prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film. Užijú si ju malí aj veľkí fanúšikovia a fanúšičky animovaných filmov i starovekého Egypta.

Neprehliadni: Tvrdnutie brucha v tehotenstve: Kedy je už nebezpečné?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní